Produkty ART firmy ARTLUX

Przedstawiamy grupy produktowe wysokojakościowych i konkurencyjnych cenowo produktów poliureatnowych do zastosowania metodą natryskowa oraz ręczną.


 

ARTCOAT - Poliuretany, Polimoczniki

Linia obejmuje systemy ARTCOAT. Powłoki polimocznikowe do aplikacji ręcznej i natryskowej na gorąco. Posiadają pełen wachlarz cech: różną twardość, sprężystość i odporność. Wachlarz produktów pozwala zaoferować odpowiedni system dla każdej aplikacji.

 
 

ECOFOAM - Piany poliuretanowe PUR

Zestaw wielu rodzajów pian poliuretanowych ECOFOAM został opracowany specjalnie do aplikacji i iniekcji w zastosowaniach mieszkalnych, handlowych i przemysłowych. Wszystkie piany są wolne od substancji szkodliwych dla środowiska (nie zawierają HFC, HCFC, VOC, etc.) , nie wywołują efektu cieplarnianego. SPF są jednym z najbardziej skutecznych, stosowanych systemów ociepleń. Zakres gęstości został opracowany, aby podołać wszystkim potrzebom wykonawców i aplikatorów

 
 

MONOPUR - Impregnaty i grunty do poliuretanów

W celu zapewnienia dobrej przyczepności do podłoża warstw polimocznikowych aplikowanych natryskowo, zawsze zaleca się stosowanie warstw gruntujących Startery ArtLux, zostały opracowane w celu zapewnienia maksymalnego przylegania poliuretanów do każdego rodzaju podłoża i warunków aplikacji.