Podkłady i impregnaty pod poliuretany

W celu zapewnienia dobrej przyczepności do podłoża, zawsze zaleca się stosowanie gruntów. Do produktów Artlux i nie tylko oferujemy startery, bazy, podkłady i impreganty, które zostały opracowane w celu zapewnienia maksymalnego przylegania powłok do każdego rodzaju podłoża i środowiska, w których następuje aplikacja.PRIMERFLEX PLUS

100% poliuretanowa PRIMER. System opracowany jako podkład w celu wytwarzania porowatych podłoży (beton, ceramika, zaprawy, piaskowane stali, ...), stosowanych przed naniesieniem izolacji polimocznikowych i elastomerów poliuretanowych. Zapewnia elastyczność całej izolacji. Ponadto, jako powłoka o właściwościach adhezyjnych, jest używana jako spoiwo do małych szczelin.


EPOPRIMER

BASE jest to grunt epoksydowy. Antykorozyjny podkład, który powoduje doskonałą przyczepność tynku cementowego, betonu, stali ocynkowanej, stali węglowej, stali nierdzewnej, aluminium, miedzi i stopów lekkich, jak szkło, ceramika, itp. Charakteryzuje się ekstremalną twardością i odpornością na ścieranie i czynniki chemiczne lub środowiska agresywe.


EPOPRIMER BV

EFEKT Paroizolacja epoksydowa. Naturalny podkład epoksydowy zapewniający polimeryzacje warstw w środowiskach wodnych i wilgotnych. Wspomaga tworzenie krystalicznej warstwy o wysokiej twardości i przyczepności, która działa jako bariera dla wilgoci i zapobiega tworzeniu się pęcherzy na powierzchni.


ARTECOPOX

Jest to dwuskładnikowy bezrozpuszczalnikowy grunt epoksydowy o wysokiej lepkości. Jest stosowany jako doskonały podkład o silnych właściwościach przyczepności do powierzchni nieporowatych (płytki, marmur, ceramika ...)


CONSOLIDATOR S50

KONSOLIDACJA podkładów epoksydowych na bazie rozpuszczalnika dwóch komponentów, to odpowiednia konsolidacja i impregnacji podłoży chłonnych, ponieważ zmniejsza się porowatość powierzchni, działa jako consolidant zwiększając wytrzymałość mechaniczną, jak i adiuwanta, co zapobiega wchłanianiu brudu z betonu.


PROADHESIVE ACE-400

MDI prepolimer. W połączeniu z M.E.K. działa jako substancja wspierająca przyczepność i integrator starych powłok polimocznikowych lub membran poliuretanowych.